Mobil Uyumlu Web Tasarım

03.04.2020
701
2999 1999 TL

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu web tasarım; duyarlı veya responsive tasarım olarak bilinmektedir. Bu özelliğe sahip web sitelerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Uygun maliyetli olmaları, yönetilmelerinin kolay olması, Seo uyumlu özellikler taşımaları gibi hususlardan dolayı web sitesi sahipleri tarafından sevilerek kullanıldıklarını söylemek gerekir. Buna ek olarak, bu tür web siteleri sayesinde kullanıcı deneyimi gözle görülür seviyede artmaktadır. Kullanıcı deneyimine ek olarak, pazarlama ve arama motoru optimizasyonu gibi sebeplerden dolayı mobil uyumlu web tasarıma önem vermek şart olmaktadır.

Bu noktada, mobil uyumlu web tasarım hizmeti almak adına vakit kaybetmeden bizimle irtibat kurmalısınız. Bu sayede, web siteniz tam hayal ettiğiniz özelliklere sahip olacaktır. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz sayesinde işinizi asla şansa bırakmamış olacaksınız. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarla edinmek adına bizi tercih etmekten kaçınmayın!

Mobil Uyumlu Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Mobil uyumlu siteler; her şeyden önce çok daha kullanışlıdır. Kullanıcı deneyimini en iyi şekilde yaşatmaktadırlar. Bunun yanı sıra, ziyaretçilerin web sitesinde gezinmesi çok daha kolay hale gelmektedir. Buna ek olarak, bu tür sitelerin benzer sitelere kıyasla çok daha uygun maliyetli olduğunu söylemeliyiz. Mobil site veya mobil uygulamaya göre daha ekonomik olduklarından dolayı tercih edilirler.

Mobil uyumlu web siteler; Google başta olmak üzere arama motorları tarafından tavsiye edilmektedir. Responsive sitelerin daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmasından dolayı tavsiye edildiğini söylemek gerekir. Bu noktada, Google ve diğer arama motorları; mobil uyumlu web sitelerinin arama sonuçlarında üst sıralarda olmasını sağlarlar. Mobil uyumlu siteler; cihazın boyutlarına göre şekil değiştirerek uyumlu hale gelmektedirler. Aynı url ve tek site olması gibi avantajları bulunmaktadır. Tek sitenin yönetilmesi oldukça kolaydır. Ayrıca, yönetim ve güncelleme işlemlerinin tek bir panel üzerinden yapılma avantajı gibi hususlar bulunmaktadır. Bu noktada, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamak adına tercihiniz mobil uyumlu web siteleri olmalıdır.

Mobil uyumlu web tasarım firması olarak tasarım esnasında bazı hususlara çok dikkat ediyoruz. Her şeyden önce, tasarımın uyum sağlayacağı ekran çeşitliliği büyük önem taşımaktadır. Ancak, bu noktada, her ekran için özel bir tasarımın yapılmadığını söylemek gerekir. Özel uygulamalar kullanılarak hazırlanan mobil uyumlu web sitelerinin daha çok kullanıcı performansını öne çıkarmaya yönelik olduğu bilinmektedir.

Sonuç olarak, hem daha çok ziyaretçiye ve müşteriye ulaşmak hem de kaliteden ödün vermemek adına tercihiniz mobil uyumlu web tasarım yapan firmamız olmalıdır.

Ürün Sipariş Formu