Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitelerinin karmaşık olmasından dolayı ziyaretçilerin aradığı bilgiyi bulması zor olmaktadır. Linklerin yanlış yerlere gitmesi, yanlış butonlara tıklanması gibi sebeplerden dolayı zor anlar yaşayan ziyaretçilerin bir anda sıkılarak web sitesinde gezinmeyi terk etmesine rastlanmaktadır. Bu noktada, web sitelerini ziyaret edenlerin sade, fonksiyonel, seo ve mobil uyumlu bir web sitesine ihtiyaçları olmaktadır. Sizin de böyle bir amacınız varsa vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz.

İyi Bir Web Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Bir web sitesinin kullanıcı dostu olması önemli bir husustur. Renklerin birbiriyle uyumlu olduğu, görsel yerleşimlerin yerinde kullanıldığı, linklerin istenilen yerlere gittiği, üst ve alt başlıkların açıklayıcı olduğu bir web sitesinin tam da ziyaretçilerin istediği türden bir site olduğunu söylemek gerekir. Bu noktada, bahsettiğimiz özelliklere sahip olan bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Web tasarımı yaptırmak adına bizi tercih ettiğiniz takdirde birçok hizmetten faydalanma şansına erişeceksiniz.

Her şeyden önce, bağlı olduğunuz sektördeki rakip firmaların neler yaptığı kontrol edilecektir. Bunun yanı sıra, şirketinizin hedeflerine uygun olarak üst ve alt başlıkların sitedeki istenilen yere yerleştirilme işlemi gerçekleştirilecektir. Ana renk ve tasarım unsurları; tamamen site sahibinin isteklerine göre şekillenecektir. İçerikler, web sitesinin ilgili kısmına gidilerek tamamlanacaktır. Bu işlemin ardından, sitenin demo hali, müşterinin onayına sunulacaktır. Demo kısmının onaylanmasının ardından web sitesi en kısa süre içerisinde aktif hale getirilecektir. Bu özelliklere sahip olan bir web sitesi sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok müşterinin ilgisini çekebilirsiniz. Google Reklam yoluyla sitenizi ve dolaylı olarak firmanızı çok daha geniş kitlelere tanıtabilirsiniz. Doğru strateji ve hedef adına Google Ads kullanmanız gerekmektedir.

Neden Web Sitesi Yaptırmak Gerekir?

Web sitesi sayesinde her yerde görünür olabilirsiniz. Rakiplerinize fark atabilirsiniz. Markanızın algısını en iyi şekilde oturtma şansına sahip olabilirsiniz. Şirketinizin veya markanızın kolayca bulunmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, web siteniz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, tüm müşterilerinize adını duyurabilirsiniz.

Web tasarım konusunda bizi tercih etmek için çok sebebiniz var! Her şeyden önce, müşterilerimizle yüz yüze olmak üzere devamlı iletişim halindeyiz. Bunun yanı sıra, sektörel farklılıkları analiz ederek buna uygun web tasarımı yapmaktayız. Sade ama fonksiyonel siteler tasarlamaktayız. Buna ek olarak, web sitenizde neyi göstermek istediğinizi tam olarak anladıktan sonra tasarım aşamasına geçmekteyiz. Her sektöre uygun pratik fikirlere çalışmalarımızda yer vermekteyiz.