Yandex Reklamları

Anasayfa » Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Google arama sonuçlarında en üst sıralarda olmak için şirketler arasında ciddi bir yarış bulunmaktadır. Bunun için seo ve mobil uyumlu site çalışmalarına önem veren firmaların Yandex’i göz ardı ettiklerini söylemek mümkündür. Ancak, Google kadar olmasa da Yandex’in de çok ciddi bir reklam potansiyeli bulunmaktadır. Yandex reklamları sayesinde web sitelerinin çok düşük ücretlerle arama motorunda üst sıralara çıkması söz konusu olmaktadır. Makul bütçelerle ideal konumlarda olmak isteyenlerin tercihi olan Yandex reklamları konusunda hizmet almak adına bizi tercih edebilirsiniz.

Yandex Arama Motoru Neler Vaat Ediyor?

İnternet dünyasında bazı şeylerin ne kadar önemli olduğunun keşfedilemediği durumlar olmaktadır. Gözden kaçan birtakım unsurlardan dolayı bütçe ve zaman kaybı yaşanmaktadır. Ne kadar değerli olduğunu pek kimsenin bilmediği Yandex reklamları da bu kategoride bulunmaktadır. Günümüzde birçok ajans, müşterilerine Yandex reklam hizmeti sunmamaktadır. Tek bir kanaldan reklam yönetmeyi tercih eden bu ajansların Yandex reklamlarının öneminin farkında olmadığını söylemek mümkündür. Ancak, bizim sayemizde Yandex reklamları hizmeti alabilirsiniz.

Yaptığınız işe yeni alanlar açmak veya yalnızca bu alandaki müşterilere ulaşmak adına Yandex reklamlarını tercih edebilirsiniz. Çok fazla kişinin bilmediği ve haberdar olmadığı Yandex reklamları hakkında bilgi ve hizmet almak adına bizi tercih edebilirsiniz. Bu noktada, Yandex reklamları konusunda nasıl çalıştığımızı anlatmaya başlayalım!

Her şeyden önce, bulunduğunuz sektör dikkate alınarak kelime analizi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, en uygun maliyetlerle, en çok tıklama alabileceğiniz kelimeler tercih edilmektedir. Tespit edilen kelimelerin gerekli verimlilik ayarları yapılmaktadır. Ardından, reklam oluşturma süreci başlamaktadır. Reklam ile ilgili istatistiksel verilerin olduğu raporlar ise belirli dönemlerde önünüze sunulmaktadır. Sonuç olarak, söz konusu veriler sayesinde bütçenizin ne kadar verimli kullanıldığını görme şansı elde edersiniz. Bunun yanı sıra, kimin hangi konumdan, ne kadar ve ne kadar süreyle reklamlarınızı tıkladığına dair geçerli bilgiler edinebilirsiniz.

Yandex Harita Sayesinde Yolunuzu Bulabilirsiniz!

Firmanızı arayanların yalnızca arama motorlarındaki harita kaydını kullanması söz konusu değildir. Bu noktada, Yandex arama motorunu kullanan müşterilerinizin olduğu ve sizi bulmaya çalışan kesime hitap edemediğiniz hallerde yapmanız gereken şey Yandex harita kaydını kullanmak olmalıdır. Bu noktada, bizden hizmet alabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak, şirketinizin konum, kurum adı ve adres bilgilerini yazarak bize göndermelisiniz. Bu sayede, kısa süre içerisinde Yandex harita kaydınız açılacaktır. Buna ek olarak, web sitenizde firma adresiniz bulunuyorsa bu sürecin çok daha erken biteceğini belirtmeliyiz.