Reklam Banner Tasarımı

03.04.2020
672
199 99 TL

Reklam Banner Tasarımı

Banner; reklam görseli olarak bilinmektedir. Bannerlar sayesinde aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz diğer firmalardan sıyrılarak daha çok ziyaretçinin ilgisini çekersiniz. Bu durumun bir sonucu olarak, web siteniz daha çok insan tarafından ziyaret edilecektir. Bannerlar; bilhassa çok yönlü olarak tasarlanmalarından dolayı beğeni toplarlar. Bannerların web sitesinin içerisinde reklam görseli olarak kullanılması mümkündür. Bunun yanı sıra, sitenizde bulunan ürün promosyonlarını öne çıkarmak adına bannerlardan faydalanabilirsiniz.

Bannerlar; isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Ancak, dünyanın her yerinde kullanılan ve standart olarak kabul edilen bannerların sayısı genel olarak 8-12 arasında değişkenlik göstermektedir. Endüstri standartlarının değişmesine bağlı olarak ölçü birimlerinin de değiştiğini ifade etmek gerekir. Bannerların hem sabit hem de hareketli olarak tasarlanması mümkündür. Sabit bannerlar; genellikle Jpeg formatında tasarlanırken hareketli bannerların ise Html5 veya Gif tasarımlarına sahip olduğunu söylemek gerekir.

Sonuç olarak, reklam banner tasarımı; web sitelerinin kalitesinin artması noktasında büyük önem taşımaktadır. Web sitesinin daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini isteyen, ürün veya hizmet satışını arttırmak isteyenlerin reklam banner tasarımı konusunda profesyonel ve deneyimli bir tasarım firmasından destek alması gerekmektedir. Bu noktada, bizi tercih edebilirsiniz. En mükemmel kaliteyi en uygun fiyatlarla size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Reklam Banner Tasarımı Nasıl Olmalı?

Firmamız; banner tasarım işlerinde birden çok kriteri dikkate almaktadır. Estetik önemli olmakla beraber verilmek istenilen mesajın doğru bir şekilde verilmesi büyük önem taşımaktadır. Tasarımlarınızı meydana getirirken kullanışlı, görünür, anlaşılır olmasına ve pazarlama kriterlerine uygun nitelikler taşımasına çok dikkat ediyoruz.

Doğru banner tasarımları sayesinde hem hali hazırdaki müşterilerinize hem de potansiyel müşterilerinize hızlı ve kısa yoldan ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Firmayı ve ürünü en iyi şekilde tanıtacak şekilde banner tasarımlarının yapılmasına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra, tasarım bakımından dikkat çekici nitelikte olmasına önem veriyoruz. İlgi çekici bir reklam banner tasarımı; web sitesinin tıklanma sayısını doğrudan arttıracak bir kriterdir. Buna ek olarak, içeriğindeki animasyonlardan dolayı ağır bir şekilde yüklenen banner tasarımlarının yerine pratik ve mesajı hızlı bir şekilde gösterecek bannerlara yer veriyoruz.

Web sitenizin niteliklerini, sitenizin hangi konuda hizmet verdiğini, firmanızın logosunu en iyi şekilde yansıtacak bir reklam banner tasarımı yapmaya önem veriyoruz. Ayrıca, tasarımın sitenin hızına etki etmeyeceği konusunda da bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Site tasarımı ve banner arasında herhangi bir uyumsuzluk olmayacağını da garanti edebiliriz.

 

Ürün Sipariş Formu