Google Görüntülü Reklam

Anasayfa » Google Görüntülü Reklam

Google Görüntülü Reklam

Görüntülü reklam; çok fazla tercih edilmeyen ve pek rastlanmayan reklam türleri arasında bulunmaktadır. Vermek istediğiniz mesajın görüntülü olarak birçok web sitesinde yayınlanması; başarılı bir reklam stratejisi olarak öne çıkacaktır. Bu sayede, potansiyel müşterilerinizin bu reklamdan etkilenmesi ve firmanızı tercih etmesi kolay hale gelecektir. Bu noktada, Google görüntülü reklam hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

Google görüntülü reklamın hangi ebatlarda olacağı, hangi konuya uygun olarak tasarlanacağı, ne kadarlık bir bütçeye sahip olacağı, hangi web alanlarında yayınlanması gerektiği gibi hususların bizim tarafımızdan detaylı bir çalışmanın ardından belirlenmesi mümkün olmaktadır. Bu noktada, en uygun ve kaliteli Google görüntülü reklam hizmeti almak adına bizi tercih etmelisiniz.

Google Görüntülü Reklam Neler Vaat Ediyor?

Doğru strateji ile hedef kitlesine ulaşmak isteyenlerin tercihi Google görüntülü reklam olmaktadır. Reklamlarınızın bir milyondan fazla internet sitesi, uygulama ve videodan oluşan grupta yayınlanmasını sağlayan sisteme görüntülü reklam adı verilmektedir. Karşılaşmış olduğunuz reklam bantları tam olarak görüntülü reklamları ifade etmektedir. Google görüntülü reklam ağında reklamlar; Google ads kullanılarak yayınlanmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz takdirde Google görüntülü reklam verme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sürecin nasıl işlediğine dair bilgilendirme yapalım!

Her şeyden önce, reklam bandının hangi ebat ve piksel boyutlarında olacağına karar verilmektedir. Ardından, reklamın hangi mesajı içereceği konusunda tasarım çalışması yapılmaktadır. Reklamın daha uygun bir bütçeyle sunulması noktasında hedef kitle belirlenmektedir. Bunun için lokasyon, popülasyon gibi kriterlerde kısıtlamalar yapılmaktadır. Ayrıca, reklamın hangi web sitelerinde yayınlanacağına dair belirlemeler yapılmaktadır. Sonuç olarak, hedef kitlenin tespit edilmesinin ardından Google görüntülü reklam; Google’ın onayına sunulmaktadır. Onay sürecinin tamamlanmasının ardından reklam yayına girmektedir. Bu süreci sorunsuz atlatmak ve herhangi bir konuda sorumluluk almamak adına bizi tercih edebilirsiniz.

Google Görüntülü Reklam Avantajları Nelerdir?

Sayısı binlerle ifade edilebilecek işletmelerin Google görüntülü reklamlardan yararlanması söz konusudur. Bu reklamlar sayesinde işletmelerin başarıdan başarıya koşması mümkün olmaktadır. Bu durumun bir sonucu olarak işletmelerin büyümesi ve gelirlerini arttırması gündeme gelmektedir. Google görüntülü reklam sayesinde işletmeniz yepyeni müşteriler tarafından keşfedilecektir. Bunun yanı sıra, internetten yapmış olduğunuz satışlar artacaktır. Müşterilerinizin ilgi düzeyi tahmin edemeyeceğiniz noktalara gelecektir.

Google kullanıcıları; Google görüntülü reklamlar sayesinde aradıkları ürün ve hizmeti kısa süre içerisinde bulacaklardır. Hedef kitlenizin gerektiği yerde, gerektiği zamanda size ulaşması ancak etkili Google görüntülü reklamları sayesinde mümkün olabilir!