Rent A Car Sitesi Tasarımı

03.04.2020
730
1999 999 TL

Rent A Car Sitesi Tasarımı

 

Demo Tasarım incelemek için tıklayınız..

 

Rent a car sitesi sayesinde birçok avantajdan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Araç kiralama firması olarak hizmet veriyorsanız diğer sektörlerde olduğu gibi işlerinizi internet ortamına aktarmak zorundasınız. Kiralanması düşünülen araçlarla ilgili tüm detayların sitenizde olması gerekmektedir. Aracın teknik ve tasarım özelliklerinin yanı sıra araçla ilgili görsellerin de kesinlikle sitede olması şarttır. Bu noktada, kaliteli bir rent a car sitesi tasarımı gerekli olmaktadır. Yıllardan bu yana birçok araç kiralama firması için rent a car sitesi tasarlayan firmamızdan hizmet aldığınız takdirde daha çok müşterinin sitenizi ziyaret ettiğini göreceksiniz. Bu durumun bir sonucu olarak, maddi anlamda kazançlar yaşamanıza ek olarak itibarınız da artacaktır.

Rent a car sitesi tasarımı sayesinde online olarak rezervasyonlarınızı ve ödemelerinizi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bulunduğunuz sektördeki rakiplerinize kıyasla daha çok potansiyel müşteri elde edebilirsiniz.

Rent A Car Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılmaktadır?

Hazırlamış olduğumuz rent a car sitesi tasarımlarında birçok avantajın olduğunu göreceksiniz. Her şeyden önce, kolay kullanımlı içerik yönetim sistemi sayesinde araç ekleme ve çıkartma gibi işlemlerin kısa sürede yapılması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerinizin site üzerinden işlem yapma olanağı bulunmaktadır. Müşteriler; siteye giriş yaparak alım yeri, tarihi ve saatini girerek müsait olan araçları kiralayabilirler. Buna ek olarak, rezervasyon anında ödeme yapılması da mümkün olmaktadır.

Rent a car sitesi tasarımı sayesinde sitenize sayısız araç ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, sınırsız video ve fotoğraf ekleme şansınız bulunmaktadır. Araçlarınız hakkında en detaylı açıklamaları yaparak müşterilerin ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz sitede yakıt tipi ve vites tipi özelliklerini kısa süre içerisinde eklemenize imkan tanınmaktadır. Bunun yanı sıra, farklı araç kategorileri oluşturabilirsiniz. Söz konusu kategorilerdeki araçları listeleyebilirsiniz.

Araç talep modülü; rent a car sitesi tasarımı adına fark yaratan unsurlar arasında bulunmaktadır. Bu modül sayesinde müşterileriniz sitede olmayan araçlar için size taleplerini iletebilirler. Hazırlayacağımız sitenin teknik ve tasarım özelliklerinin yanı sıra farklı özellikleri de olacaktır. Sitede müşterilerin faydalanması adına kredi kartı, araç tesliminde ödeme, havale, paypal gibi değişik ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün olacaktır. Sonuç olarak, araç kiralamak adına siteye giriş yapan müşterilerin kendilerine en uygun aracı bulmalarından tutun da istedikleri ödeme yöntemini seçmelerine kadar birçok konuda avantajlara sahip olmaları söz konusudur.

Rent a car sitesi tasarımı gibi dikkat ve özen gerektiren bir iş için kesinlikle bizi tercih etmelisiniz.

Ürün Sipariş Formu